ספרי זכרון הנצחה

 הספר מאגד ומנציח זיכרונות ורגשות, תמונות וכתבי עיתונות, מכתבים ושירים שנכתבו על ידי יקירכם או עליהם, ומשלים יצירה של  פסיפס חיים. "לכל איש יש שם" ולכל משפחה יש רצון להנציח את יקירם ולהשאיר חותם, עדות חיים, למורשת המשפחה לדורות הבאים. הספר הינו יצירה משותפת של המשפחה ושל האומן יקי אקרמן. 

כמאזין קולט יקי את כל הסיפורים והשירים, המחשבות והרגשות, התמונות וכל פיסת מידע על אישיותו של יקירכם ומתרגם אותם ליצירה המשלימה סיפור חיים. בתהליך הפקת הספר משלב יקי צילומים מתקופות שונות (גן ילדים, בית ספר, תנועות נוער, צבא) המהווים תשתית לדפי רקע בספר, ותיעוד בליווי כתוביות. התמונות והמסמכים שברשותכם נסרקים בטכנולוגיה גבוהה ועוברים תהליך עיבוד תמונה: ריטוש, ניקוי כתמים, שדרוג הצבעים והקונטרסט, היוצרים רמת איכות אופטימלית. 

 

השילוב בין הצילום לגרפיקה, בין הלב לאומנות, ובין אהבתו של יקי לשירה וליופי הפנימי של האדם, מוליד יצירה בראייה אחרת. כריכת הספר הינה כרטיס הביקור שלו ומשקפת את הווית הספר בצורה היפה והאסתטית ביותר. לכן כל הכריכות הינן עבודת יד ויצירת אמנות בפני עצמן המשלבות טכניקות גבוהות של חומרים, עיצוב וגרפיקה. 

 

יקי מספר על חשיפתו הראשונה לרעיון ההנצחה: דוד גלדשטיין היה חבר ילדות. ביתו היה ביתי ואמו היתה לי כאם. עד לשרותינו הצבאי גדלנו יחד. דוד נהרג במלחמת יום כיפור והוא בן 18 וחצי בלבד. לאחר מות אבי נולד בי הצורך להנציח ספר זכרון לזכרו של דוד. זה היה פרויקט חיים התחלתי באיסוף חומרים, ראינתי וליקטתי כל שביב של פיסת מידע, קטעי עתונות, מכתבים, שירים וסיפורים שכתב דוד ושנכתבו עבורו. חיפשתי את התמונות שיספרו את הסיפור שלו, את הסיפור של המקומות אותם אהב, את המילים שיבטאו את עצמת אישיותו. אבדן דוד נתנה לי פרספקטיבה שונה לחיים ותחושת געגועים עזה לחבר שהיה לי כאח. עבורי זו היתה אבן דרך ראשונה בקבלת ההחלטה שהביאה לשינוי בחיי ולאיזון בדרכי המיקצועית.

 

כרטיס הביקור שלי הנו עדותם של אותם משפחות שהביעו הכרת תודה בספר האורחים באתר.

 


צור קשר

בטלפון 054-2274313
או מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם
שם
אימייל
טלפון
הודעה
ספרי זכרון הנצחה
ספרי חיים שכאלה / ספרי שורשים
ספרי יום הולדת
ארץ ישראל
ספרים ממסעותיי בעולם
ספרי טבע