ספרי יום הולדת

הספר הינו יצירה משותפת של המזמין ושל האומן יקי אקרמן. כמאזין קולט יקי את כל הסיפורים והשירים, המחשבות והרגשות, מלקט את כל התמונות  ופיסות המידע עבור יקירכם ומתרגם הכל ליצירה המשלימה סיפור חיים. בתהליך הפקת הספר ניתן לשלב צילומים שיקי מבצע מתקופות שונות (גן ילדים, בית ספר, תנועת נוער, צבא) או תמונות מאתר הצילומים של יקי המופיע בדף הבית. כל אלו מהווים תשתית ליצירת דפי רקע בספר ותיעוד בליווי כתוביות. ניתן לשלב בספר תמונות דיגיטליות או לסרוק תמונות שברשותכם בטכנולוגיה גבוהה, ולבצע עיבוד תמונה כמו ריטוש, ניקוי כתמים, שידרוג צבעים וקונטרסט ובכך להעניק לכל תמונה רמת איכות אופטימלית.

השילוב בין הצילום לגרפיקה בין הלב לאומנות ובין אהבתו של יקי לשירה וליופי הפנימי של בני האדם, מביא יצירה בראייה אחרת. כריכת הספר הינה כרטיס הביקור שלו ויוצרת את הרושם הראשוני של הספר. היא משקפת את הוויתו בצורה יפה ואסתטית. כל הכריכות הינן עבודת יד ויצירת אמנות בפני עצמן המשלבות טכניקות גבוהות של חומרים עיצוב וגרפיקה.

 

לכל  אדם יש צורך להשאיר חותם, עדות חיים למורשת המשפחה ולדורות הבאים. כל ספר הינו מסע חיים. אני רוצה להמשיך ולהיות שותף לזכות שניתנה לי להעניק לאנשים את ההתרגשות ולתת להם באהבה - מתנה לחיים.

 

כרטיס הביקור שלי הנו עדותם של אותם משפחות שהביעו הכרת תודה בספר האורחים באתר.

 


צור קשר

בטלפון 054-2274313
או מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם
שם
אימייל
טלפון
הודעה
ספרי זכרון הנצחה
ספרי חיים שכאלה / ספרי שורשים
ספרי יום הולדת
ארץ ישראל
ספרים ממסעותיי בעולם
ספרי טבע