ספרים ממסעותיי בעולם

בדומה לדבריה של לאה גולדברג השילוב בין הלב, היופי, הצליל והצבע מלווים אותי בעבודתי בספרי הטבע.

תיעוד מסע צילומים בטבע הינו חוויה שלא רבים זוכים לחוות אותה, מיפגש  עם עולמם המרתק והבלתי נודע של בעלי חיים, בים, באוויר וביבשה. תיעוד חיזור, הזדווגות ורוויה של  יונקים, פרפרים, צפורים, ריקודי ראווה  של צפורים וטפול בצאצאים כל אלו מהווים מדגם מנפלאות הטבע . 

אכן רבים היוצאים לטיולי טבע בדרום אמריקה, איי גלפגוס, צילה וארגנטינה, טיולי ספארי באפריקה ועד למדבריות אלסקה אך גם בישראל המהווה מרכז צפרות עולמי, למליוני  צפרים החוצות את ארצינו מאירופה ואסיה לאפריקה,ניתן לצפות בנדידת הצפורים .

החל מאגמון החולה ושמורת גמלא בצפון, דרך מעגן מיכאל ומעיין צבי  ולאורך השבר הסורי אפריקאי, בשדה בוקר במצוקי עין עובדת, נחל צין וגב דבשון, מכתש רמון ועד אילת.  

התמונות בספר נועדו לראות את הטבע פועם במלוא הדרו ובמלוא עוצמתו ולא רק כאוביקט דומם ואקסצנטרי.האדמה, המים, הצמחים ובעלי החיים הם חלק מאיתנו.

 

השילוב בין הצילום לגרפיקה, בין הלב לאומנות, ובין אהבתו של יקי לטבע וליופי הפנימי של האדם, מוליד יצירה בראייה אחרת. כריכת הספר הינה כרטיס הביקור שלו ומשקפת את הווית הספר בצורה היפה והאסתטית ביותר. כל הכריכות הינן עבודת יד ויצירת אמנות בפני עצמן המשלבות טכניקות גבוהות של חומרים, עיצוב וגרפיקה.

 

כרטיס הביקור שלי הנו עדותם של אותם משפחות שהביעו הכרת תודה בספר האורחים באתר.

 

 


צור קשר

בטלפון 054-2274313
או מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם
שם
אימייל
טלפון
הודעה
ספרי זכרון הנצחה
ספרי חיים שכאלה / ספרי שורשים
ספרי יום הולדת
ארץ ישראל
ספרים ממסעותיי בעולם
ספרי טבע