ארץ ישראל

 הספר על ארץ ישראל הינו מתנה ייחודית לתיירים המגיעים לטיול בארץ או מתנה לאורח מחו"ל. הספר מאגד בתוכו נופים במגוון תצורות : אזורי ים ומדבר, יערות ונחלים, ביצות   וחורש, דיונות ומכתשים מרשימים בנוף מדברי.

יקי בחר לשלב ולחשוף  אתרים ארכיאולוגים מהחשובים בעולם: ירושלים  העיר הקדושה ליהדות לנצרות ולאיסלם, מערות קומראן במדבר יהודה ,ההרודיון, מצדה, קיסריה,צפת  ועכו.

 

ארץ ישראל מהווה גם צומת יבשות מרכזית בין יבשת אירופה ואסיה ליבשת אפריקה ופעמיים בשנה חוצות אותה 500 מיליון ציפורים הנודדות בסתיו ליבשת אפריקה ובאביב עושות פעמיהן חזרה דרך השבר הסורי אפריקאי.

ניתן לצרף את יקי במסגרת הטיולים בארץ שיצלם ויתעד את טיולכם, במטרה להפיק ספר ובו מבחר צילומים מנופי ארץ ישראל, המשלב בתוכו תמונות מטיולכם, או תמונות פרי עבודתכם שצילמתם בטיול. ניתן לשלב בספר תמונות דיגיטליות או לסרוק תמונות שברשותכם בטכנולוגיה גבוהה ולבצע עיבוד תמונה כמו ריטוש, ניקוי כתמים, שידרוג צבעים וקונטרסט ובכך להעניק לכל תמונה רמת איכות אופטימלית.

 

כריכת הספר הינה כרטיס הביקור שלו ויוצרת את הרושם הראשוני של הספר, היא משקפת את הווית הספר בצורה היפה והאסתטית ביותר. לכן כל הכריכות הינן עבודת יד ויצירת אמנות בפני עצמן המשלבות טכניקות גבוהות של חומרים, עיצוב וגרפיקה.

 

מתוך אהבה לארץ ישראל ולטבע, פותח לנו יקי צוהר שדרכו ניתן להתבונן בראיה אחרת

על נופי הארץ, על הטבע הפועם במלוא הדרו ולתת לנו תחושה כי אנו חלק בלתי נפרד מהטבע, מהנוף ומההוויה. 

 

כרטיס הביקור שלי ורק עדותם של אותם משפחות שהביעו הכרת תודה בספר האורחים באתר.

 


צור קשר

בטלפון 054-2274313
או מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם
שם
אימייל
טלפון
הודעה
ספרי זכרון הנצחה
ספרי חיים שכאלה / ספרי שורשים
ספרי יום הולדת
ארץ ישראל
ספרים ממסעותיי בעולם
ספרי טבע